Kredi Notuna Göre İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Kredi notunun bankalar için son derece önemli olduğunu artık birçok kişi bilmektedir. Bu yüzden de bankalar için son derece önem arz eden kredi notuna göre bankaların kolay yoldan ihtiyaç kredisi sunduğunu belirtmek istiyoruz. Kredi notunuz ne kadar yüksek ise sizlerde daha az faiz oranları ihtiyaç kredisi çekme şansını yakalamış olacaksınız.

Aktif Bank (N Kolay Kredi)

Aktif Bank kredi notuna göre kredi veren bankalar arasında ilk sıralarda gelmektedir. Özellikle kredi notu yüksek olan müşterilerine özel olarak hazırladığı ihtiyaç kredisi türünde faiz oranlarının da son derece düşük olduğunu belirtmek istiyoruz. Kredi notu bankaların gözünde yetersiz görülen kişilerin aksine sizlerin kredi notunun yüksek olması durumunda daha az faiz ödeyerek ve anında kredi türüne başvuru yaparak kredi çekme şansınız bulunmaktadır. Bunun için bankanın internet bankacılığı şubesini kullanmanız yeterli olacaktır. Aktif Bank ihtiyaç kredisi konusunda müşterilerinden herhangi bir şekilde evrak talep etmeyerek aynı zamanda kefil de istememektedir.

TEB (CEPTEB)

Evrak veya kefil talep etmeyen TEB’de kredi notuna göre faiz oranları veren bankalar arasında yer almaktadır. Özellikle kredi çekeceğiniz zaman bankaya yapmış olduğunuz başvuru sırasında banka sizlerin kredi notuna göre düşük faiz oranları ile kredi imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra internet üzerinden yapılacak olan başvurularda anında kredi imkanı sunarak bu konuda da müşterilerine hizmet sunmaktadır.

En Para

Masrafsız bankacılık adı altında hizmetlerini başlatan ve geçtiğimiz günlerde 1 Milyon müşteriye ulaşan En Para’da kredi sicil notuna göre kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Müşterilerinden herhangi bir şekilde EFT ve Havale ücreti talep etmeden işlem gerçekleştiren En Para’nın zaten bütün işlemlerini internet bankacılığı sistemi üzerinden yaptığınızdan dolayı, kredi başvurusu sırasında da kredinizin başvurusunu internet üzerinden yapabilirsiniz. Bu yüzden En Para üzerinden kredi sicil notunuza göre kredi başvurusu yaparak bu konuda yardım alma şansını bulmuş olacaksınız.

ING Bank

Kredi sicil notuna göre kredi verilmesinin öncü bankaları arasında yer alan ING Bank uygun faiz oranlarının yanı sıra anında kredi türü ile de hizmet vermektedir. Bu yüzden sizlerde Kredi notunuzun yüksek olması durumuna göre ING Bank üzerinden kredi başvurusu yaparak kısa süre içerisinde kredi çekme şansını yakalamış olacaksınız. Bankanın aynı zamanda kredi başvuruları sırasında herhangi bir şekilde kefil talep etmediğini belirtmek istiyoruz. Kefil konusunda sizlerden bir talebi bulunmayan bankanın kredi sicil notunuza göre faiz oranların da ciddi oranda indirim yapacağınızı belirtmek istiyoruz. Kredi sicil notu yüksek olan müşterilerin, kredi sicil notu düşük olan müşterilere göre daha düşük faiz oranları ile kredi çekme şansları bulunmaktadır.

http://sgkrehberin.com/kredi/kredi-notuna-gore-ihtiyac-kredisi-veren-bankalar/

Leave a Response