Halkbank Mobil Bankacılık Şifresi Alma

Halkbank kamu bankaları arasında yer alan ve yaptığı yenilikler ile müşterilerine en hızlı şekilde hizmet sunan bankalar arasında yer almaktadır. Bugün sizlere Halkbank mobil bankacılık şifresi almak istediğiniz zaman izlemeniz gereken adımlar hakkında bilgiler sunmak istiyoruz.

Halkbank mobil
uygulamasını indirin

Halkbank müşterisi iseniz ve internet bankacılığı kullanarak işlemlerinizi kısa süre içerisinde yapmak istiyorsanız yapmanız gereken ilk adımın Halkbank mobil bankacılık uygulamasını cep telefonlarınıza indirmek olacaktır. İOS veya Android işletim sistemlerinde yer alan bu Halkbank mobil bankacılık uygulamasını indirirken korsan yazılımlara karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Orijinal olan Halkbank mobil uygulamasını indirdikten sonra şifre almak artık çok kolay.

Halkbank mobil
bankacılık şifresi almak – oluşturmak

Halkbank müşterilerinin alabileceği bu şifre için yapmanız gereken kredi kartı, bankamatik kartı veya Bank24 Jet kartınızın şifre alma işlemleri sırasında yanınızda bulunması gerekmektedir. İndirmiş olduğunuz mobil uygulama içerisine giriş yaptıktan hemen sonra karşınıza çıkan menü içerisinde eğer bankanın bireysel müşterisi iseniz Bireysel Mobil şifre alma menüsüne tıklamanız, Ticari müşterisi iseniz Ticari mobil şifre alma menüsüne tıklayarak işlem yapabilirsiniz.

Tıkladıktan sonra karşınıza çıkan menü içerisinde bankanın kullanmakta olduğunuz kart bilgilerini buradan girmeniz sizlerden istenecektir. Sizler kart bilgilerini eksiksiz bir şekilde girdikten hemen sonra sistem üzerinde kayıtlı olan cep telefonlarınıza şifre yenileme veya yeni şifre alma sırasında gönderilecek olan şifreyi girerek sizlerde Halkbank mobil şifre alma işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiş olacaksınız.

Halkbank mobil şifrenizi aldıktan sonra cep şube üzerinden oluşturmanız istenecek olan şifreniz ile Halkbank mobil hizmetlerinden yararlanma şansınız olacaktır. Bu konuda merak ettiğiniz diğer sorularınız için Halkbank iletişim numaralarını kullanarak müşteri hizmetlerinden bu konuda bilgi alma şansınız bulunmaktadır.

http://sgkrehberin.com/banka/halkbank-mobil-bankacilik-sifresi-alma/

Leave a Response