Ssk prim gün sorgulama

Ssk prim gün sorgulama

SGK prim gün sayısını ve ssk prim ödemelerinizin işveren tarafından ödenip ödenmediğini öğrenmek artık çok kolay.  Ssk pirim gününüzü öğrenmek için öncelikle ptt şubelerinden bir edevlet şifresi edinmiş olmanızdır.

 

E-devlet şifrenizi almadı iseniz devlet dairelerinde saatlerce ssk prim gün sorgulama sayısını öğrenmek için beklemek zorunda kalabilirsiniz.

 

E-devlet şifresi olan vatandaşlar SSK Prim gün sorgulamalarının sgk prim gün sorgulama sadece dakikalar içinde edevlet şifreleri ile öğrenebilirler.

 

Artık edevlet kapısından edevlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra sırası ile önce sgk sorgulama işlemlerine giriş yapmanız gerekiyor. SSK Gün Sorgulama ‘sına giriş yapınca 4/a hizmet dökümüne tıklamanız gerekmektedir.İstenen bilgileri doğru ve eksiksiz girerseniz sgk sorgulama işleminizi başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Ssk prim gün sorgulama

Ssk prim gün sorgulama

Yeni dönemde artık devlet işlerinin büyük çoğunluğu olduğu gibi S.S.K işlerinizi de e devlet üzerinden yapabilirsiniz.

 

SSK prim sorgulama, sgk prim sorgulama, SSK Emekli maaş sorgulama, intibak farkı sorgulama gibi devlet işlerinize yönelik çözümler sunmaya çalışıyoruz.

 

 

Sgk prim gün sorgulama  için www.turkiye.gov.tr

 

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
celp-donemleri
Askerlik Celp Dönemleri Sorgulama

Askerlik yaşına gelmiş tüm gençler ilk yoklamalarından sonra merakla askere gideceği zamanı öğrenmek için celp dönemlerini beklerler. Asker alma daire...

Kapat