Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi

Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi

Kredi Kartı İle Sgk Prim Ödemesi

E-devlet sistemi hayatımıza girdikten sonra devlet kurumlarında yapılması gereken bir çok hizmeti online yapmaya imkan tanımıştır. Bunlarda biriside belkide en önemlisi Kredi kartı ile sgk  prim ödeme hizmetidir. Teknolojinin kullanılmasının yaygınlaşması ile birlikte en çok kullandığımız ve nakit para yerine geçen kredi kartı artık SGK prim ödemelerindede kullanılabilecek. Herkesin bildiği gibi ssk,bağkur ve emekli sandığı tek çatı altında “SGK çatısı altında” toplanmıştır.

SGK ya devredilen eski ssk ve bağkur ödemelerinizide yapabildiğiniz kredi kartı ile sgk prim ödeme sistemi hayatımızı oldukça kolaylaştırmıştır. Artık banka veya sgk’nın veznelerindeki kuyruklarda sıra beklemek gerekmiyecek. Evinizde,işinizde veya herhangi bir mekanda oturduğunuz yerden sadece bir kaç dakikanızı ayırarak kredi kartı ile sgk primlerinizi ödeyebilceksiniz.

Bu işlemi yapmak için çok fazla bilgisayar eğitimi almış olmanıza gerek yok. Kredi kartınızın yanınızda olması bu işlem için yeterlidir. Kredi kartı ile pirim ödeme işlemi devlet bankası olan ziraat bankasının kredi kartı işlemleri menüsünden yapılıyor olması ise sizin güvenliğiniz için düşünülmüş çok güzel ve çok güvenilirli bir sistemdir. Kredi kartı ile sgk primlerinizi ödemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Kredi Kartı ile Ödeyebileceğiniz SGK Hizmetleri: Sgk askerlik borçlanması,sgk doğum borçlanması,Genel Sağlık Sigortası (GSS)Primleri,Emekli Sandığı Prim Ödemeleri,Kreş Ödemeleri,Bağkur Primleri,Bağkur Borçları,SSK Geçmiş Dönem,Ssk primleri,Ssk işveren Ödemeleri,Bağkur geçmiş dönem borçları‘na ait ödemeleri yapabilirsiniz.

 

Kredi Kartı İle Prim Ödemek İçin Tıklayınız.

kredi-karti-ile-ssk-prim-ödeme

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
ssk-4a-hizmet-dokumu
4a Hizmet Dökümü

4a Hizmet Dökümü 15 Aralık 2011 tarihi itibari ile 4a Hizmet Dökümü sorgulama (alma,bakma) işlemi , e-şifre kullanılmadan yalnızca tc...

Kapat