E-Devlet SSK Hizmet Dökümü

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü

SSK HİZMET DÖKÜMÜ ALMANIZ İÇİN HER ZAMAN HİZMETE DEVAM EDİYORUZ

Ssk ile ilgili arzu ettiğiniz tüm bilgileri net aracılığı ile kolay bir şekilde elde etmek istiyorsanız, siz de çok uzun zamandan beri yardımcı olmaya çalışan portalımızı ziyaret edebilir ve böylece aradığınız herşeyi saniyeler içerisinde bulabilirsiniz.

Ssk girişinizi, kaç gününüzü doldurduğunuzu, ne kadar prim yatırıldığını, toplam yatan miktarın ne olduğunu, emekliliğiniz için kaç gününüzün kaldığını, sağlık provizyon işlemlerinizi ve çok daha fazlasını bizimle elde edebilirsiniz. Bunun için her daim sizlere ücretsiz bir hizmet sunmaya devam ettiğimizi de söylemek istiyoruz.

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü alabilmek için devletin resmi sitesi olan  turkiye.gov.tr adresine giriş yapılır. E Devlet ssk hizmet dökümü sorgulama yapabilmek için e devlet girişi yapmak zorundasınız. Edevlet giriş yapabilmek için ise PTT şubelerinden 2 TL karşılığında TC Kimlik numaranız ile e-devlet şifresi almanız gereklidir. 

1 Kasım 2010 tarihinden sonra E Devlet sistemine geçiş yapıldı. Bu sistem sayesinde turkıye.gov.tr adresinden TC Kimlik no ve E Devlet şifrenizi yazarak E-Devlet SSK hizmet dökümünüze ulaşabilir tüm resmi dairelerde yapmanız gereken işlemlerinizi çok daha kısa sürede yapabilirsiniz.

e devlet ssk hizmet dökümü

e devlet ssk hizmet dökümü

 

E Devlet sistemiyle ssk hizmet dökümünüzü yazıcıdan çıktı alarak kullanabilirsiz. Sistemin yeni olması sebebiyle bazı aksaklıklar olabilmektedir. Bu sorunlar sistem yöneticileri tarafından takip edilerek en kısa zamanda çözümlendirilmektedir. Sistemin amacı en kısa ve en güvenli şekilde insanların ihtiyaçlarını karşılayabilmektir.

E Devletin kulanım kolaylığı tüm ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmüş herkes tarafından beğeniyle karşılanmıştır.

E-DEVLET SSK HİZMET DÖKÜMÜ ALABİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. ramazan diyor ki:

  bakur pirim borcumu öğrenmek

 2. bedri diyor ki:

  ssk pırımı yatıyomu

 3. mehmet turgut diyor ki:

  ssk gunleri

 4. Meltem Akkuş diyor ki:

  Bagkur borcumu öğrenmek istiyorum. Bunun yanında kısa vadede bağkur ve ssk borçlarına af gelecek mi ? Faizleri silecekler mi bunları öğrenmem gerek..

Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
İnternetten ikametgah ve adres sorgulama
İnternetten ikametgah- Adres sorgulama

İNTERNETTEN ADRES SORGULAMA Sanal ortamda son zamanlarda sıkça araştırılan konular arasında ikametgah sorgulama işleminin nasıl yapıldığına dair yapılan araştırmalar yer...

Kapat